Zažijte s námi Art du Déplacement (ADD)! Ať už si ho chcete aktivně vyzkoušet nebo se na něj pouze podívat, máme pro vás připravenou širokou paletu aktivit. Je jedno, zda jste muž či žena, nováček či mazák, zda jste mladý nebo se již cítíte za zenitem – u nás máte pohyb zaručen…

Tréninky

Myslíte to s ADD vážně a chcete se mu věnovat pravidelně? Pak jsou pro vás naše tréninky tím pravým. V rámci naší sítě tréninků si můžete zvolit z několika míst na Moravě či ve Slezsku. Různá města, různé kategorie, různé časy – stačí si jen vybrat a dorazit na váš první trénink! To vše pod vedením zkušených a certifikovaných trenérů.

Meet LEAD

Rádi byste začali trénovat i samostatně, ale nevíte jak na to? Nebo chcete přidat do svého rozvrhu další trénink? A nebo se snad jen potkat s kamarády a společně si zatrénovat? Nejen kvůli těmto důvodům organizujeme pravidelné volné tréninky MEET LEAD. Přijď a zapoj se do komunity LEADerů.

Individuální lekce

Jste do ADD opravdu zapálený a chcete se mu věnovat intenzivně? Pak jsou pro vás nejlepší možností individuální lekce. Otestujeme vaše schopnosti, připravíme pro vás osobní tréninkový plán a po celou dobu tréninku se budeme věnovat jen a jen vám. Garantujeme pokroky nejen ve vašem pohybu, ale v celém vašem životě! Udělejte první krok – vyberte si svého osobního trenéra a kontaktujte ho.

Exhibice a workshopy

Organizujete sportovní či kulturní akci, festival nebo akci pro děti? Nabijeme vaši akci adrenalinem, energizujícím pohybem a roztleskáme davy! Prostě konečně vystoupení přesně podle vašich představ. A nejen to – pro účastníky vaší akce rovněž můžeme uspořádat workshop a zasvětit je do základů našeho pohybu.

Campy

Ten, kdo jednou ADD podlehne, nevydrží celé prázdniny bez tréninku. Vydejte se s námi do nádherného prostředí Orlických hor, do oblasti Zemské brány! Program postavený na principu zážitkové pedagogiky, intenzivní trénink, horská příroda, fyzické i psychické výzvy, spousta starých i nových známých a především spirit – přesně to je náš LEAD Camp.

Trenérské licence

???

Oblečení

Jsou prázdniny a vy nevíte co s vašimi ratolestmi? Na tábor jsou ještě malé nebo se večer rádi schoulí do své postýlky? Přesně pro vás jsou skvělou volbou příměstské tábory – ať už ty naše „celoparkourové“ nebo ty, na kterých spolupracujeme s dalšími organizacemi. Děti si přes den užijí nabitý program, večer vám vše povykládají a usnou během pár minut.

Nenašli jste tu pravou aktivitu?