EXHIBICE A SHOW

Organizujete sportovní či kulturní akci, festival nebo akci pro děti? Nabijeme vaši akci adrenalinem, energizujícím pohybem a roztleskáme davy! Kolik nás budete chtít? Máme si s sebou dovézt překážky? Přibalíme nějaké srandovní oblečky? Prostě konečně vystoupení přesně podle vašich představ!

Parkourová exhibice je skvělým a netradičním programem pro každý ples, letní festival nebo akci pro děti, ale také pro otvírání nových prodejen či jakoukoli sportovní událost. Organizujete takovou akci? Pak na ní určitě rádi vystoupíme! Teď už záleží jen na vás, jakou máte představu. Tohle všechno je ve vašich rukou…

Kolik nás bude vystupovat? Standartní kvarteto? Nebo si vystačíme ve dvou či ve třech? A nebo nás snad chcete všech 15?

Jak dlouho budeme vystupovat? 15 minut, při kterých se i trošku zadýcháme nebo vystoupení o něco prodloužíme nebo možná zkrátíme? Případně, čeká nás více vstupů?

Zapojíme do exhibice i hudbu? Podkreslíme náš výstup energizující muzikou nebo snad chcete slyšet naše precizní dopady?

Na čem budeme vystupovat? Máme si dovézt vlastní bedny nebo si vyhrajeme s vaším prostředím?

V čem budeme vystupovat? Klasická výbava parkouristy (tedy tričko a tepláky) a nebo budeme promovat nějakou značku či snad váš produkt?

Přečtěte si naše reference…

 • Pro všechny zúčastněné jste byli naprosté zjevení! Srší z Vás nadšení pro věc a taky ohromná Láska k tomu co děláte a to je za mě nejvíce. Jste profíci, na které je možné se spolehnout. Vám bych s důvěrou svěřila své děti 🙂

  Hana Dvořáčková
  Hana Dvořáčková koordinátorka Zažít Ostravu jinak
 • Vystoupení bandy L.E.A.D. Parkour doslova bere dech. Skvělá práce s publikem a výborná show, u které se nepřestanete bavit. Takovou akci prostě musíte vidět, zažít. Mohu jen doporučit Přeju fakt kopu luxusních vystoupení. Zasloužíte si to!

  Martina Baierová
  Martina Baierová organizátorka Tattoo Session Silesia Opava
 • Vysoce oceňuji profesionalitu, poctivost a zároveň i společenský přesah, který je spojen s činností sdružení L.E.A.D. Parkour. Nejde jen o velmi atraktivní podívanou, ale především o osvětu a podnětný příklad pro děti a mládež. Právě tato vystoupení byla podnětem a inspirací pro mnohé rodiče a jejich děti k tomu, aby se pohybu v této formě začali sami věnovat. Na základě dosavadních zkušeností jsem rozhodnutý naši spolupráci dále rozvíjet a rozšiřovat.

  Marian Žárský
  Marian Žárský ředitel MKS ve Frenštátě pod Radhoštěm a člen organizačního výboru Adidas Continental B7
 • LEAD Parkour vystoupili na prvním ročníku Majday a bylo to fenomenální! Kluci předvedli návštěvníkům skvělou show a určitě inspirovali spoustu lidí k novým a nevšedním aktivitám. Okouzleni pak byli zejména mladší návštěvníci Majday, kteří vše s údivem pozorovali. Tým Majday moc děkuje a doufá, že se příští rok účastní zase!

  Kateřina Mrózková
  Kateřina Mrózková organizátorka MajDay

Hledáte nezapomenutelný program pro Vaši akci?

Skočte do toho s námi!